x 

סל הקניות ריק


ElectroRice Strawberry

תכשיר טבעי יעיל ובטוח לשימוש בעת שלשול וסכנת התייבשות,עזרה ראשונה ומהירה במצבי שלשול וסכנת התייבשות.
תכשיר חובה בכל ביית ולכל מטייל
34,00 ₪
34,00 ₪
27,20 ₪
27,20 ₪
-6,80 ₪
על המוצר: שלשול גורם לאבוד נוזלים ומינרלים חיוניים, בעיקר נתרן ועלול להביא להתייבשות ואף למוות. תינוקות וילדים רגישים יותר לתופעה זו מאחר ובמצב של שלשול חריף נפגע מנגנון הספיגה וקיים רק מנגנון ייחודי אחד דרכו ניתן להספיג כמות משמעותית של מים גלוקוז ונתרן. מנגנון טבעי זה מחייב הזנה של נתרן גלוקוז ומים ביחס מאוד מסוים ומדויק ונקרא:Co- transport (of sodium and glucose) coupling mechanism
•אלקטרורייס מספק נתרן גלוקוז ומים בדיוק ביחס המתאים על פי מנגנון ספיגה זה ולכן, מביא להספגה אופטימלית של המלחים הגלוקוז והמים.
•במבחן התוצאה, אלקטרורייס מחזיר את החיוניות לחולה מייד לאחר תחילת השימוש.
•אלקטרורייס מכיל אבקת אורז טחון הידועה כמסייעת בעת שלשול
•אלקטרורייס ארוז באריזת TO GO קלה ונוחה ולא בבקבוקי נוזלים שבירים נוזלים ומסורבלים, כך שניתן להמליץ עליו לכל נוסע ומטייל בארץ ובחו"ל.
•אלקטרורייס - בטעם תות או לימון שילדים אוהבים, ניתן לערבב בתחליפי חלב אם.
•אלקטרורייס - פיתוח כחול לבן שהפך סיפור הצלחה בינלאומי ומיוצא לעשרות מדינות.

איך למנוע התייבשות בעת שלשול

מה זאת התייבשות?

התייבשות עשויה להיגרם כתוצאה ממצב שבו יותר נוזלים מופרשים מהגוף מאשר נספגים בגוף. עובדה זאת יוצרת אובדן אלקטרוליטים - מלחים חשובים לגוף ובעיקר נתרן.נתרן הנו מינרל החשוב ביותר לתפקוד תקין של מערכות הגוף. ריכוזי הנתרן בנוזלי הגוף חייבים להישמר בתחום ערכים צר מאוד לצורך תפקוד תקין. ירידה של יותר מ-10% ברמות הנתרן עשויה לגרום למוות. תופעה זו מוקצנת בתינוקות וילדים.

הכליה שומרת בדייקנות על רמות הנתרן בגוף אולם במצבי שלשול מנגנון זה נפגע. בעת שלשול מתמשך, קיימת סכנה של אובדן מהיר של מים ונתרן המביאה למצב התייבשות.

מהו הטיפול המקובל בהתייבשות?

מאחר וניסיונות לתת לילדים החולים כלכלה עשירה בנתרן דרך הפה שאמור לשפר את מאזן הנתרן ולמנוע התייבשות, גרם לתופעה הפוכה של להגברת השלשול והחמרה במצב ההתייבשות ויותר מקרי מוות, הטיפול שהיה מקובל למצב התייבשות היה אשפוז בבית חולים ומתן עירוי נוזלים דרך הוריד. אשפוז חושף את החולה לזיהומים משניים כתוצאה ממגע עם חולים אחרים ולכן עדיף להימנע מאשפוז ככל האפשר.

התגלית המדעית שמצילה מיליון ילדים בשנה

בשנת 1974 מתו כמיליון ילדים באפריקה והודו כתוצאה מהתייבשות בעת מגיפת כולרה עולמית. תגלית פורצת דרך העלתה שבזמן שלשול מתקיים מנגנון ספיגה מיוחד המאפשר ספיגת נתרן גלוקוז ומים רק כאשר הנתרן והגלוקוז ניתנים ביחס מסוים מאוד . מנגנון זה נקרא: co-transport coupling mechanism ומאפשר הספגת מולקולת נתרן גלוקוז ומים לגוף ביעילות ומונע התייבשות.

התברר, שאם ניתן גלוקוז או נתרן לחוד לחולה משלשל, לא רק שלא תהיה ספיגה שלהם מהקיבה אל נוזלי הגוף אלא שהשלשול יתגבר וכך גם סכנת ההתייבשות. גילוי מנגנון ספיגה ייחודי זה שהביא למעשה להצלתם מהתייבשות של מאות אלפי ילדים בשנה, הוגדר בשנת 1977 בעיתון המדעי החשוב "NATURE " כתגלית הרפואית החשובה ביותר במאה העשרים: "Potentially the most important medical advance this century"

ע"פ המנגנון שהתגלה, פותחה ע"י ארגון הבריאות העולמי (WHO), נוסחת תכשיר לטיפול בהתייבשות המבוסס על תערובת מלחים זו. כל חברות התרופות הגדולות נענו לאתגר ופיתחו תכשירים המבוססים על נוסחת ארגון הבריאות העולמי. אולם, מה שטוב בספרים והוכח מדעית, לא בהכרח ערב לחיכם של ילדים...

עלייה וקוץ בה – התכשיר יעיל אך טעמו מגעיל...

מסתבר שטעמם של התכשירים שפותחו על פי הנחיית ה- WHO, מלוח עקב הריכוז הגבוה של הנתרן ילדים ותינוקות מסרבים לשתות את התמיסות. יתרה מזאת, הורים חרדים שטעמו את התכשיר והבינו שהסיכוי שהעולל שלהם ייטול אותו, הוסיפו סוכר או תרכיזים ממותקים לתמיסה ,גרמו להפרת האיזון של המלחים וגרמו להחמרה במצב הילד,להגברת השלשול וההתייבשות.

הראש היהודי ממציא לנו פטנטים - הפתרון האופטימאלי

צוות הפיתוח של חברת התרופות הישראלית "נוה-פארמה" נרתם לנושא ועמל בנוסף לשיפור הטעם גם על הגדלת יעילות התכשיר.
התוצאה שהתקבלה הייתה מעבר לכל הציפיות.

מדעני החברה פיתחו תכשיר המבוסס על אבקת אורז טחון, האורז ידוע כמיטיב בעת שלשול אך מעבר לכך באורז כמות גדולה של עמילן שהוא הבסיס לגלוקוז (בגוף קיימים אנזים הנקרא עמילז – המפרק את העמילן לגלוקוז) ולכן אין צורך בגלוקוז בהכנה ובמקומו הוסף ממתיק חדיש ותמצית תות שדה או לימון שהפכו את התכשיר המלוח והדחוי למעדן האהוב על תינוקות וילדים. התכשיר נוסה בהצלחה והוכח כיעיל ובטוח.

התכשיר שפותח נקרא אלקטרורייס, נארז באריזת TO GO נוחה המתאימה להכנת כוס משקה ואידיאלית למטיילים או הורים היכולים להצטייד בשקיות אבקה בנפח מינימאלי בערכות העזרה ראשונה אותם לוקחים לטיול.

מינון והוראות שימוש

יש להמיס שקית Electrorice ב-200 מ"ל מים (כוס או בקבוק לתינוק), שתיית 5 – 3 שקיות ליום מביאה הקלה משמעותית עד לעצירת השלשול.
בחולים הסובלים גם מהקאות, מומלץ לתת ע"י כפית או מזרק 5-10 מ"ל מידי כמה דקות.
Electrorice התכשיר היעיל והטוב ביותר למתן במצבי שלשול בתינוקות וילדים.
Electrorice באריזות של 5 שקיות. להשיג בטעם תות או לימון בכל בתי המרקחת, רשתות הפארמה וקופות החולים.  • למען הסר ספק, המידע אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא. ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת. מוצר ElectroRice Strawberry הינו תוסף תזונה ואינו מאושר לשימוש במצבים רפואיים, ייחוס סגולות ריפוי לתוסף תזונה אסור על פי הוראות החוק במדינת ישראל.
  • המוצר אינו מהווה תחליף לטיפול רפואי או תרופתי.
  • נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים - יש להיוועץ ברופא.