לרכישת מגנוקס שייפר
 x 

סל הקניות ריק


Magnox Mig

תכשיר מסייע לסובלים ממיגרנה.
79,00 ₪
79,00 ₪
63,20 ₪
63,20 ₪
-15,80 ₪
תיאור מיגרנה היא תופעה שכיחה, התוקפת כ-15% מהאוכלוסייה, כשני שליש מהם נשים. מקורה של המיגרנה, בהפרעה בתפקוד קליפת המוח הגדול. הפרעה זו משפיעה גם על גזע המוח וגורמת לשינויים בקוטר כלי הדם שלו ולתגובה דלקתית, שהיא הגורם לכאבים העזים. מאחר שאצל חלק מהסובלים תדירות ההתקפים הולכת וגוברת, עד שהמיגרנה הופכת לתופעה יומיומית, רופאים ומטפלים מדגישים את חשיבות מניעת ההתקפים בחולים שסובלים מיותר מ-4 התקפים שבועיים בממוצע. מגנזיום וריבופלבין (ויטמין B2) הוכחו במחקרים קליניים כמסייעים למניעת ההתקפים ואו להחלשת עוצמתם ולצמצום תדירותם וכל זאת במיעוט בתופעות הלוואי. גם ויטמין ל-B12, חשיבות במניעת מיגרנה.

מָגְנוֹקְס מִיג מיישם את המלצת ה"אקדמיה האמריקנית לנוירולוגיה"

(American Academy of Neurology)לשימוש יומיומי למניעה וטיפול

בתופעת המיגרנה.
מָגְנוֹקְס מִיג מכיל מגנזיום מסוג "מגנוקס", ריבופלבין וויטמין B12. מגנזיום זה מגנוקס - מגנזיום הינו המינרל הרביעי בחשיבותו בגוף. מינרל חשוב זה פועל להרפיית שרירים וכלי דם מכווצים, בעל השפעה מרגיעה וחיוני לייצור האנרגיה בתאים. מחקרים מצאו שהמגנזיום מסייע להפחית את תדירות התקפי המיגרנה ואת עוצמתם ביותר מ-40% מהמקרים. מגנוקס הנה תרכובת מגנזיום פטנטית שיעילותה הוכחה במחקר המגנזיום שנערך בתה"ש. מגנוקס נספג לתאים טוב יותר מכל מגנזיום אחר ולכן השפעתו ניכרת מייד ונמשכת זמן רב יותר. מאחר ואחת ההפותזות לגורם למגרנות קשורה לרמה אנרגטית נמוכה ולפעילות מטוכונדריאלית לא תקינה, מתן מגנזיום יכול
אנרגיית ה-ATP.לשפר את הנצולת האנרגטית עקב היותו חומר מוצא בניצול
ויטמין B2 – ריבופלבין: מחקרים כפולי סמיות, מצביעים על כך שלויטמין
B2 תפקיד במניעת מיגרנות והפחתת עוצמת ההתקפים. הריבופלבין מופיע

אף הוא בהמלצת האקדמיה האמריקאית לנוירולוגיה כתוסף מומלץ למניעת

מיגרנה .(Grade B)

הריבופלבין מסייע באופן ישיר לפעילות המיטוכונדריאלית בתאים מעצם היותו מעורב בשרשרת מעבר האלקטרונים בתהליך החמצון הזרחני במיטוכונדריה ובכך לפי התאוריה של חסר אנרגיה מיטוכונדריאלית, מסייע למניעת היווצרות מיגרנה.

תוספת ויטמין B12 לפורמולה מתבססת על ראיות מדעיות המראות כי ויטמין B12 עשוי להיות יעיל במניעת מיגרנות.

שילוב מגנוקס ויטמין B12 וריבופלבין הינו טיפול סינרגי במנגנונים שונים

ומשלימים בחסך האנרגטי ובכך מהווה נדבך חשוב שאינו תרופה, במניעת

התקפי מיגרנה והפחתת עוצמת התקפים.

שילוב מגנוקס ויטמין B12 וריבופלבין הינו טיפול סינרגי במנגנונים שונים ומשלימים בחסך האנרגטי ובכך מהווה נדבך חשוב שאינו תרופה, במניעת התקפי מיגרנה והפחתת עוצמת התקפים.

אריזה: 30 כמוסות. מינון: כמוסה אחת לפני השינה.
משלוח: שליח עד הבית:
עלות משלוח 35 ש"ח.
עד 5 ימי עסקים בדרך כלל.
דואר רשום:
עלות משלוח 15 ש"ח
כל פריט נוסף 1 ₪
עד 14 ימי עסקים
  • למען הסר ספק, המידע אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא. ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת. מוצר Magnox הינו תוסף תזונה ואינו מאושר לשימוש במצבים רפואיים, ייחוס סגולות ריפוי לתוסף תזונה אסור על פי הוראות החוק במדינת ישראל.
  • המוצר אינו מהווה תחליף לטיפול רפואי או תרופתי.
  • נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים - יש להיוועץ ברופא.