לרכישת מגנוקס שייפר
 x 

סל הקניות ריק


Magnox Os פג תוקף 30/01/2019

אוסטיאופורוזיס היא מחלה נפוצה ממנה סובלים 1 מכל 3 נשים ו-1 מכל 5 גברים. התסמינים הם אובדן גובה, שברים בצוואר הירך, בשורש כף היד ובחוליות עמוד השדרה וכאב כרוני הפוגע באיכות החיים. מגנוקס אוס הנה ערכה חדשנית וייחודית המשלבת כמוסות סידן וכמוסות מגנזיום בתוספת ויטמינים בהרכב ייחודי המהווה תוספת מושלמת לשמירה על בריאות וחוזק העצמות.
64,00 ₪
64,00 ₪
32,00 ₪
32,00 ₪
-32,00 ₪
תיאור פירוט המרכיבים ומטרותיהם:

סידן הוא מינרל שמהווה מרכיב חשוב בעצמות, כ-99% ממנו מצוי בעצם אבל מאחר והוא בעל תפקיד חשוב מאוד בפעילות של מערכת העצבים והשריר, איזון לחץ דם ועוד – בעת מחסור הגוף מוציא סידן מהעצמות לדם. לכן מחסור תזונתי מתמשך בסידן יכול לתרום להתפתחות אוסטיאופורוזיס בהמשך החיים. זו גם הסיבה שלא ניתן לאתר מחסור בסידן בבדיקת דם – במצב תקין הגוף פשוט לא מאפשר לרמות הסידן בדם לרדת והוא משתמש במאגרי העצם לתיקון הרמות.

מגנזיום-מגנוקס הינו מינרל קריטי לקליטה של סידן לעצמות. כדי למקסם את הפעילות של הסידן והויטמין D חשוב לצרוך מספיק מגנזיום. למעשה לאנשים רבים יש מחסור במגנזיום על רקע צריכה לא מספקת או איבודים במערכת העיכול או בשתן. לא ניתן לאתר מחסור במגנזיום לפי בדיקות דם מאחר ומרביתו מצוי בתוך התאים למשל בתאי שריר ובתאי העצם. מגנוקס הינו הרכב המגנזיום הזמין ביותר לגוף והמוביל במחקר הספיגה שנערך במרכז הרפואי ע"ש שיבא.

מאחר וסידן ומגנזיום מתחרים על אותם אתרי ספיגה נטילה של שניהם יחד תוביל לירידה בספיגה של כל אחד מהם ולכן הערכה מכילה כמוסות סידן לנטילה בבוקר וכמוסות מגנזיום לנטילה בלילה לפני השינה. כך מושגת תועלת מקסימלית מהשימוש בתוסף.

ויטמין D הוא ויטמין חשוב שמיוצר בגוף בתגובה לחשיפת העור לשמש. לויטמין D יש תפקיד חשוב בשמירה על בריאות העצם ושיפור הספיגה של סידן.

ויטמין K2 (מנוקווינון), המילה האחרונה בתחום בניית העצם. ויטמין K2 עוזר לקשור סידן לרקמות העצם ומונע את שקיעת הסידן בדפנות כלי הדם. במחקרים שנערכו ביפן, נמצא שתזונה עשירה בויטמין-K2, עצרה תהליך של דלדול מסת העצמות ואפילו שיקמה אותן בחזרה. צריכת K2 צמצמה, לפי אותם מחקרים מיפן, ב-60% שברים בחוליות וב-80% שברים בראש הירך ובעצמות אחרות בגוף.
משלוח: שליח עד הבית:
עלות משלוח 35 ש"ח.
עד 5 ימי עסקים בדרך כלל.
דואר רשום:
עלות משלוח 15 ש"ח
כל פריט נוסף 1 ₪
עד 14 ימי עסקים
  • למען הסר ספק, המידע אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא. ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת. מוצר Magnox הינו תוסף תזונה ואינו מאושר לשימוש במצבים רפואיים, ייחוס סגולות ריפוי לתוסף תזונה אסור על פי הוראות החוק במדינת ישראל.
  • המוצר אינו מהווה תחליף לטיפול רפואי או תרופתי.
  • נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים - יש להיוועץ ברופא.